AXISKI

Axiski to młoda, rodzinna firma powstała w 2010 rolu, której marzeniem było zminimalizowanie barier i ograniczeń. Stworzyła produkt, który ma za zadanie uszczęśliwiać ludzi, dając im ekscytację i zabawę. Produkt, z którego można korzystać w każdych warunkach, praktycznie na każdej nawierzchni, którego jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia.

POCZĄTKI

Pomysł narodził się w 2010 roku, kiedy w Wielkiej Brytanii nastała długa i wyjątkowo mroźna zima. Obfity śnieg zachęcał do kupna akcesoriów i zabawy całą rodziną. Prototyp Axiski, na początku wykonany z drewna, w niewielkim stopniu przypominał aktualną wersję. Już wtedy cieszył się dużym zainteresowaniem, a podczas testowania zbierały się tłumy chętnych na przejażdżkę.

TERAZ

Minęły 2 lata pracy oraz badań, nim deska weszła na bardzo złożony rynek sportów sezonowych. Jednak udało się i w 2012 roku ruszyła produkcja desek Axiski. Premiera miała miejsce w 2013 roku na wystawie w Wielkiej Brytanii. Entuzjazm, z którym spotkał się nasz produkt,  uświadomił twórców, że są na dobrej drodze i pobudził do dalszego udoskonalania swoich pomysłów.

TEAM AXISKI Polska

Team Axiski Polska tworzą trzy osoby – Ania, Agata i Bartek. Pasjonaci aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
Łowcy trendów i gadżetów, miłośnicy nowinek technologicznych, którzy dbają o swoje zdrowie, a przede wszystkim zdrowie tych, których kochają. Axiski jest narzędziem, które doskonale nadaje się do realizacji przyświecających nam idei. Narzędziem, które poprzez zabawę zachęca do aktywności fizycznej całe rodziny. Axiski to nasz sposób na życie, którym chcemy podzielić się także z Tobą.